تلفن رزرو : 09359659090

پست الکترونیکی :این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

Pinterest

توقیف خودروهای دارای بدهی جریمه بیش از 10 میلیون ریال در دستورکار پلیس قرار گرفت.
سرهنگ احمد كرمي اسد - رييس مركز اجراييات پليس راهور ناجا روز سه‌شنبه در گفت و گو با سايت راهور گفت: در راستاي برخورد با رانندگاني كه جرائم معوقه شان زياد شده و مستند به تبصره ٨ ماده قانون رسيدگي به تخلفات، مصوبه اي در دستور كار پليس قرار گرفته كه طبق آن اگر راننده‌اي جريمه‌هاي خودرويش بيشتر از ١٠ ميليون ريال باشد و آن را پرداخت نكرده باشد، پليس مي تواند نسبت به توقيف وسيله نقليه اقدام كند.

جمعه ای که گذشت 3 تصادف مهم، در جاده های شرق، غرب و جنوب کشور اتفاق افتاد که یکی از تصادف ها منجر به مرگ دو نفر شده است.

توضیحات سرهنگ نادر رحماني-رييس مركز اطلاعات و كنترل ترافيك پليس راهور ناجا را در گفت و گو با خبرنگار سايت راهور درباره جزییات این 3 تصادف می خوانید.

تصادف اول:خراسان رضوی
ساعت 16:30 روز جمعه، درحالی که یک دستگاه پراید در حال حرکت در محور کیلومتر 15 فریمان بود، به دلیل تجاوز به چپ با یک دستگاه پراید دیگر برخورد کرد. این حادثه خوشبختانه کشته ای به جای نگذاشته اما منجر به جراحت 5 نفر شده است.

تصادف دوم:ایلام
به فاصله دو ساعت بعد، یعنی 18:30 روز جمعه، محور کیلومتر 45 دره شهر در استان ایلام شاهد تصادفی دیگر بود. برخورد پراید و سمند در این محور که علت آن این بار هم تجاوز به چپ راننده پراید بوده است. 7 نفر در اثر این حادثه مجروح شده اند.

تصادف سوم:کردستان

هشدارهای پلیس به مسافران نوروزی سرهنگ حسن مهر ریس پلیس فرودگاه کشوربااشاره به فرارسیدن ایام نوروز به فسافرانی که هواپیمارا وسیله ی سفر خود انتخواب می کنند توصیه کرد:با توجه به اینکه همزمان با افزایش سفر هاعده ای سود جو نیز فعالیت های خود را افزایش می دهند شهر وندان باید مراقب دلالانی باشند که در فرود گاه ها حاضر می شون ودر ازای دریافت مبالغ بیشتر ازمبلغ تعین شده بلیتی رابه آنان می فروشند.

محل استقراء

ارزش های بنيادي

رزرو تاکسي فرودگاه امام بصورت شبانه روزي انجام ميشود

تلفن رزرو: 09359659090

خصوصيات تاکسي فرودگاه امام : رانندگان آموزش ديده مسلط

به تمام مسيرهاي 22 گانه تهران و شهرستان

داراي کارت رانندگي حرفه اي داراي کارت سلامت پزشکي

داراي دفترچه ي کارپليس راه

مجهز به سیستم راهوری ماهواره ای و GPS

لینک های مرتبط

تصاویر انتخابی